Smart Engineering Solutions

Brand awareness

Branding

UX&UI

Development

Business & sales strategy

Brand awareness

Branding

UX&UI

Development

Business & sales strategy

Technoma

✺ Przelot

Technoma to wybór numer jeden w dziedzinie bezpieczeństwa maszyn, automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów. Marka jest niezawodnym dostawcą kompleksowych systemów i rozwiązań zabezpieczających maszyny przemysłowe. Styl marki, to dostarczanie procesów najwyższej jakości, które skupiają się na eliminacji przeszkód projektowych i przynoszeniu korzyści swoim klientom.

Wyzwanie

Technoma to nową marką, założoną przez dwóch inżynierów. Celem projektu było zbudowanie świadomości marki oraz przygotowanie jej do startu do działania na rynku. Dzięki warsztatom, opracowanej strategii marki, biznesu i sprzedaży mogliśmy przejść do platformy marki i stworzenia powtarzalnego procesu wzrostu.

Kierunek

Faza "Startu" to nie lada wyzwanie dla każdej firmy. Pierwszym zadaniem było zdefiniowanie portfolio usług marki i zestawienie go z rynkiem. Poznając potrzeby klientów, stworzyliśmy szkielet usług.

Umów konsultację

Technoma

✺ let's grow

Manifest marki: "Jesteśmy świadomi Twoich wyzwań i jesteśmy tu, aby z Tobą o nich rozmawiać. Nie postrzegaj nas wyłącznie jako usługodawców, bo dla nas jesteś czymś więcej niż klientem. Jesteś naszym partnerem, z którym razem budujemy sukces każdego dnia. Nasza współpraca biznesowa opiera się na trwałych relacjach, budowanych na fundamencie profesjonalizmu i wzajemnego zaufania."

Przeniesienie pasji w wymiar fizyczny. Projektując markę, pragneliśmy dać interesariuszom łatwy start ich strategii biznesu. Branding stanowczo odróżnia się od konkurencji, a zaprojektowane elementy CI budują środowisko marki. Za branding odpowiada Jakub Łodej, a brand awareness to zasługa Fabiana Lica.

LinkedIn
Behance

Background

Otoczenie marki, to maszyny, linie produkcyjne, mechanika. Pragneliśmy stworzyć znak, który łatwo i na długo zapiszę się w umyśle odbiorców, przy czym, nie będzie skomplikowany. Znak to paralela klepsydry, którą otrzymaliśmy poprzez zabawę fontem Krona One i wyciągnięciem z logotypu litery "H". W ten sposób otrzymaliśmy zegar czasu.

Azahar Emeralds

✺ let's grow