Gamedev studio

Brand awareness

Branding

UX&UI

Development

Animacja

Brand awareness

Branding

UX&UI

Development

Animacja

Artractive

✺ Przelot

Brand You Studio specjalizuje się w tworzeniu nowych marek oraz ich transformacji dla innowacyjnych firm, zapewniając szybki wzrost. Tworzymy wartość, pomagając dostosować się do zmieniającego się rynku i świata.

Wyzwanie

Artractive to marka, której aspiracje nie kończą się na byciu kolejnym studiem gier bez wyrazu. Kierunek rozwoju to tworzenie nowych tytułów najwyższej jakości AAA.

Kierunek

W najbliższych latach zarząd Artractive chce umacniać swoją pozycję jako rzetelnego studia w branży gamedev, zwiększając świadomość marki i stawiając na wizerunek firmy, który budzi zaufanie na giełdzie. Potwierdzać to mają stabilne wyniki finansowe spółki oraz długoterminowe plany.

Umów konsultację

Artractive

✺ let's grow

Punkt wyjścia - "Jesteśmy twórcami stawiającymi na jakość i artyzm proponowanych doświadczeń. Ważna jest dla nas autentyczność. Nie zmieniamy świata — robimy gry".

Autorem identyfikacji wizualnej jest Damian Jaszczyk, który jest partnerem generalnym studia. Animacja "Intro", to dzieło Łukasza Tatarka. Natomiast za strategie marki odpowiada Fabian Lic.

LinkedIn
Behance

Background

Znak to próba ukazania ruchu w stałym obiekcie i zabawy z wrażeniami wzrokowymi użytkownika. Kiedy skupiamy wzrok na tym symbolu, przed naszymi oczami pojawia się trójkąt, który przecina 'kursor'. Podobnie jak rakieta przebija się przez stratosferę, przekraczając granice trójkąta i nadając mu nową przestrzeń, z której wyłania się pierwsza litera alfabetu

Artractive

✺ let's grow