Pasja, misja & wizja

Brand awareness

Branding

Brand awareness

Branding

Brand You Studio

✺ Przelot

W Brand You Studio specjalizujemy się w połączeniu projektowania procesów, analizy danych i najnowszych technologii, co umożliwia nam transformację marek i kultury na całym świecie.

Wyzwanie

Nadanie spójności marce. Po dwóch latach pracy, nadszedł czas, aby połączyć pasję, wizję i misję. Studio Brand You, stawia w samym sercu, pracę nad sobą i wzrost w każdym możliwym zakresie. Claim "Let's grow". to wyzwanie rzucone otoczeniu, by spróbować modelu, w którym dążymy do samodoskonalenia. Wierzymy, że dzięki temu procesowi świat może stać się lepszy.

Otoczenie

Wzrost znaczenia marki na rynku. Dostosowanie się do trendów jak i próba wyznaczenia swojej konwencji, w celu odróżnienia się. Dzięki podjętym krokom, marka ma szanse na wielopoziomowe kontaktowanie się z grupą docelową. Łamiemy schematy klasycznej pracy digitalowej, na rzecz tworzenia nowych wymiarów asocjacji.

Umów konsultację

Brand You Studio

✺ let's grow

Przedstawiamy się światu, jako wolni ludzie, nieprzerwanie budujący swoją świadomość. Nasza praca oparta jest na procesach. Każdy krok podejmujemy na podstawie analiz. Zawsze zmierzamy w kierunku niebieskiego oceanu. Nasza przewaga konkurencyjna to proces, strategia i brand management nastawiony na zysk.

Autorem identyfikacji wizualnej jest Damian Jaszczyk, który jest partnerem generalnym studia.

LinkedIn
Behance

Background

Marka jest osadzona w symetrycznym świecie, gdzie grafit naprzemiennie styka się kolorem papieru. Praca w tym środowisku daje szanse na przedstawianie procesów twórczych. Jaskrawa zieleń to wabik i wyróżnik, który nawiązuje do natury logo.

Brand You Studio

✺ let's grow